تورهای مشهد

با توجه به نیازهای مسافران عزیز، تورهای گوناگونی برای مشهد برنامه‌ریزی کرده‌ایم. از این میان می‌توانید مناسب‌ترین را بررسی و انتخاب کنید:

فصل ها در مشهد

بهار

آب و هوای مشهد در بهار نه سرد است نه گرم، بلکه بسیار معتدل و برای سفر مناسب است. البته به دلیل فرا رسیدن نوروز، مشهد بسیار شلوغ و پر مسافر است. اگر قصد سفر به مشهد در فصل بهار را دارید، هتل و پرواز خود را از قبل رزرو کنید. نرخ تورهای مشهد در فصل بهار نسبتاً گران است.

تابستان

تابستان‌های مشهد گرم و خشک است و دمای هوا ممکن است تا 40 درجه‌ی سانتی‌گراد هم برسد؛ اما با وجود گرمای هوا، به دلیل تعطیلات شغلی و درسی، گردشگران زیادی به مشهد سفر می‌کنند. مشهد در تابستان شلوغ و نرخ تورهای مشهد در تابستان گران‌تر از پاییز و زمستان است.

پاییز

فصل پاییز در مشهد، با سرد شدن هوا و وزش بادهای خشک همراه است و به همین دلیل این شهر خلوت‌تر شده و از تعداد مسافران آن کاسته می‌شود. به همین نسبت نرخ تورهای مشهد نیز نسبت به بهار و تابستان کاهش پیدا می‌کند. پاییز مناسب‌ترین زمان برای سفر به مشهد از نظر اقتصادی است.

زمستان

زمستان‌ها در مشهد بسیار سرد است و دمای هوا تا 20 درجه زیر صفر هم پایین می‌آید. به همین دلیل زمستان در میان گردشگران، برای سفر به مشهد خیلی پرطرفدار نیست؛ اما نرخ‌ تور مشهد در زمستان بسیار کاهش یافته و همین باعث شده تا برخی از مسافران، زمستان را برای سفر انتخاب می‌کنند.

بهترین زمان برای رفتن به تور مشهد اواخر بهار و اوایل پاییز است. چرا که در این فصول آب و هوا معتدل است و همچنین نرخ تورهای مشهد نیز نسبت به سایر زمان‌ها بسیار مناسب می‌باشد. در اوایل بهار و تابستان به دلیل فصل تعطیلات شهر مشهد بسیار شلوغ و پرمسافر است و نرخ تورها هم نسبتاً گران است.

معرفی تور مشهد

مشهد، پایتخت معنوی ایران، شهری که به‌واسطه‌ی قرار گرفتن حرم امام رضا در آن سالانه میزبان گردشگران زیادی از سرتاسر دنیا است و به همین علت به پر گردشگرترین شهر ایران تبدیل شده است. اما شهر مشهد، علاوه بر زیارتی بودن، دارای جاذبه‌های تاریخی و طبیعی فراوانی نیز می‌باشد که باعث محبوبیت تور مشهد در بین گردشگران شده است. وجود آرامگاه فردوسی سراینده‌ی شاهنامه، مسجد گوهرشاد، بازار رضا و طرقبه‌ی رؤیایی تنها بخشی از جاذبه‌های این شهر زیبا هستند.