عصر پرواز

آژانس هواپیمایی عصر پرواز با کادری مجرب و آموزش دیده در صنعت گردشگری با مجوز رسمی الف از سازمان هواپیمایی کشوری و عضو یاتا (IATA) و بند ب از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور فعالیت خود را از اواسط سال 1376 آغاز نموده و از همان بدو تاسیس با هدف ارایه خدماتی با کیفیت مطلوب و برتر نسبت به سایر رقبا توانسته ایم تاکنون در این صنعت جزو شرکت های پیشرو با توجه به میزان رضایتمندی مشتریان در تمامی خدمات ارایه شده هستیم.

آژانس هواپیمایی عصر پرواز با اطلاع و رعایت تمامی استانداردهای مرتبط با صنعت گردشگری و حمل و نقل هوایی در جهان و بر اساس منشور مشتریان عصر پرواز توانسته است با زیر ساخت های کامل و با ایجاد ارتباط مستقیم و مناسبی با منابع مرتبط این صنایع در جهت تعدیل قیمت ها و افزایش خدمات به مشتریان خود گامی موثر برداشته و گواه این مسئله قرارداد با بیش از ده ها شرکت بزرگ (خصوصی و دولتی) می باشد.

شرکت خدمات هوایی و جهانگردی عصر پرواز می تواند در سخت ترین مقاطع زمانی (High Season) نسبت به اخذ انواع بلیط (هوایی ، قطار، کشتی ، اتوبوس و ...) داخلی و خارجی و رزرو هتل در سراسر دنیا با قیمتهای مناسب اقدام می نماید وکلیات برخی از توانایی های این شرکت بشرح ذیل اعلام می گردد :

صدور تمامی بلیط های پروازهای داخلی در زمان های پیک با قیمت های مناسب و خدمات خاص از طریق شرکت های هوایی ایران ایر، ماهان، آسمان، معراج، کاسپین، وارش، سپهران، آتا، کیش ایر و ...

همچنین صدور تمامی بلیط های پروازهای خارجی با قیمت های رقابتی و خدمات خاص و(VIP) با هماهنگی شرکت های هوایی ایران ایر، آسمان، ماهان، معراج، امارات، لوفت هانزا، ترکیش، قطر ایرویز، الاتحاد، اطلس گلوبال، کی ال ام، بیریتیش ایرویز، ایر فرانس و غیره و همچنین امکان رزرو و خرید صندلی های هواپیما برای سهولت مسافران عزیز.

تهیه انواع بلیط های قطار (تمامی شرکت های راه آهن) و اتوبوس (تمامی شرکت های حمل و نقل) در سراسر کشور بصورت انفرادی، گروهی و سرویس های دربستی در هر نقطه از ایران .

یکی دیگر از امکانات این آژانس با توجه به تحریم ما در کشور صدور بلیط های SOTO (بلیط هایی که مبدا آن از ایران نباشد) در سراسر جهان اعم از شهرهای داخلی و خارجی می باشد که شرکت عصر پرواز به صورت آنلاین با پرداخت از کارت اعتباری برای مسافران عزیز تهیه می نماید.

ارایه خدمات طلایی به میهمانان خارجی آن گروه محترم از جمله: اخذ ویزا، صدور بلیط، اقامت، ترانسفر ، تهیه سیم کارت و سایر خدمات در خواستی.

انجام ترانسفرهای فرودگاهی، VIP، اسکورت با توجه به میل مشتریان عزیز با انواع خودرو های اکونومی و لوکس.

امکان رزرو اقامت در تمامی هتل های سراسر دنیا در هر زمان از شبانه روز با پشتبانی 24 ساعته شرکت عصر پرواز در زمان های پیک و غیر پیک به صورت انفرادی و گروهی.

امکان صدور انواع بیمه نامه های مسافرتی کشورهای مختلف اعم از بیمه های قطار ، اتوبوس، کشتی و هواپیما در هرزمان از شبانه روز با پشتیبانی 24 ساعته در زمان های پیک و غیر پیک.

ارایه مشاوره برای انتخاب خطوط هوایی و یا هتل های اقامتی و برنامه تور های داخلی و خارجی.

ارایه مشاوره و برگزاری انواع همایش ها و سمینارها در داخل ایران از صفر تا صد ( پذیرایی، سالن کنفرانس، همایش، مجری، موسیقی و ترانسفر ) با توجه به درخواست مشتری ، همچنین برگزاری همایش و سمینار در هتل های خارج از کشور .

امکان صدور انواع کارت های اعتباری خارجی اعم از ویزا کارت و مستر کارت با ارسال مدارک لازم 2 هفته قبل از انجام سفر و امکان شارژ حساب خود به هر میزان لازم .

پرداخت عوارض خروج از کشور مسافران (هوایی ، زمینی) جهت سهولت و صرفه جویی در زمان مسافران عزیز .

انواع خدمات پروازی و تشریفاتی از قبیل سی ای پی (CIP) و FAST TRACK با خدمات پذیرایی، کارت پرواز، بوفه رایگان و ترانسفر از درب منزل تا پای پلکان هواپیما در فرودگاه داخلی و خارجی ایران و فرودگاه های سراسر دنیا.

خدمات اخذ ویزای تمامی کشورها از جمله کشورهای اروپایی (حوزه شینگن) و خاورمیانه به صورت انفرادی و گروهی در کمترین زمان ممکن که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 - گرفتن وقت سفارت شینگن در تهران

2 - گرفتن وقت سفارت انگلیس در تهران

3 - اخذ ویزای شنگن و کانادا با صدور دعوتنامه معبتر از آن کشورها

رزرو اتومبیل با راننده و بدون راننده در کشور ایران (RENT CAR) و سراسر دنیا با بهترین نرخ بصورت روزانه و ساعتی و ماهانه.

شایان ذکر می باشد این شرکت علاوه بر سایر خدماتی که به لحاظ کوتاه کردن مطالب دراین کلیات طرح قید نشده ، آمادگی هر نوع خدمات بر اساس در خواست مشتریان عزیز به صورت فردی یا گروهی را در کشور عزیزمان و سایر کشورهای دنیا دارد .

و با آغوشی باز پذیرا پیشنهاد و حتی ارایه بسته های پروازی و خدمات هوایی خاص از سوی آن مدیریت محترم می باشیم .

با تشکر و آرزوی دیدار شما