هتل ساحلی خلیج فارس قشم

هتل ساحلی خلیج فارس قشم در سال 1390 و در دو طبقه در ساحل شمالی جزیره تاسیس شد. این هتل تحت پوشش شرکت توسعه گردشگری سیمرغ نگین حکمت قشم می‌باشد.

این هتل از نظر موقعیتی در قسمت مناسبی از جزیره قرار گرفته است به طور مثال شما برای رسیدن به بازار ستاره‌ی قشم فقط 10 دقیقه زمان احتیاج دارید.

هتل ساحلی خلیج فارس قشم با دارا بودن 133 واحد اقامتی به صورت اتاق و سوئیت و مجموع 420 تخت بالاترین ظرفیت اقامتی جزیره را دارا می‌باشد.

واحدهای اقامتی جزیره به اتاق‌های دو تخته و سوئیت‌های سه یا چهار تخته به صورت دو یا سه خوابه هستند که اکثریت اتاق‌ها دارای چشم‌انداز زیبایی از دریا هستند.

از امکانات هتل می‌توان به لاندری, روم‌سرویس, اینترنت, میتینگ‌روم, سالن بیلیارد, سالن پینگ پنگ, زمین تنیس, صندوق امانات, اتاق چمدان, والیبال ساحلی در محوطه‌ی هتل و ... اشاره کرد.

هتل دارای یک رستوران با دید دریا می‌باشد که انواع غذاها را با کیفیت بالایی در اختیار مسافران عزیز قرار می‌دهند. اگر بعد از یک روز گردش و خرید در جزیره به استراحت احتیاج داشید می‌توانید سری به کافی‌شاپ هتل بزنید و از انواع نوشیدنی‌ها و میان‌وعده‌ها در آنجا لذت ببرید.

رستوران دیگر هتل رستوران ساحلی آن است که در فضای روح‌نواز و آرامش‌بخش ساحل قرار گرفته است و مخصوصا در شب‌ها حال و هوای دل‌نشینی را ایجاد می‌کند.

جهت رزرو هتل ساحلی خلیج فارس قشم می‌توانید از سایت عصر پرواز اقدام نمایید و در کمتر از 2 دقیقه رزرو خود را به انجام برسانید. مسافرین عزیز توجه داشته باشند که قیمت هتل ساحلی خلیج فارس قشم شامل تخفیف ویژه می‌باشد.