تور دبی

درباره تور دبی

دبی بزرگترین شهر کشور امارات متحده عربی است و در جنوب کشور ایران و پیرامون خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان قرار دارد. جایگاه جغرافیایی دبی باعث شد تا در قرن بیستم به یک بندر مهم تبدیل شود. امروزه دبی به عنوان یک شهر جهانی و بازرگانی موفق و مهم در منطقه جای خود را پیدا کرده است. اکسیو سومین رویداد مهم دنیا پس از جام جهانی فوتبال و المپیک می باشد که در دبی برگزار می شود. دبی دارای سبک های مختلف از معماری جهان است اما بسیاری از تفاسیر مدرن معماری اسلامی را می توان در شهر دید. اقداماتی که دبی را برجسته کرده است , ساخت بلندترین برج جهان با ارتفاع 828 متر و ساخت جزایر مصنوعی جهان و جزایر نخلی می باشد. دبی با 149 آسمانخراش سومین شهر جهان از نظر سازه ها و ساختمان های بلند است. تور دبی همه سال توریست های فراوانی را به این شهر جذب میکند.

گردشگری دبی

گردشگری یکی از استراتژی های مهم امیرنشین دبی است . دبی یکی از مقاصد گردشگری در امارات متحده عربی است و از آنجا که به ایران نزدیک است تور دبی معمولا به عنوان محلی برای گذراندن تعطیلات در فصول سرد سال یا نوروز مورد استقبال ایرانیان واقع شده است.  گردشگری در دبی بیشتر بر پایه خرید است اما جذابیت ها ی مدرن وتاریخی دیگری نیز در دبی وجود دارد. برج خلیفه , دبی مال , موزه دبی , بستکیه , خانه ی شیخ زاید آل مکتوم , خور دبی , مسجد جمیرا , دیره , دهکده میراث و غواصی دبی , آکواریوم دبی , برج العرب , ساحل جمیرا , مرکز خرید امارات , سرزمین ماجراجویی آی ام جی , اپرای دبی , ساحل کایت , منطقه هنری السرکل , مجتمع تفریحی و سرگرمی دبی  و پارک اندریزورت از جمله مکان هایی هستند که باید در سفر دبی از آنها دیدن کرد


جشنواره خرید دبی

یکی از دلایل خرید تور دبی و سفر به دبی جشنواره خرید در دبی است که هرساله به مدت یک ماه از ژانویه شروع میشود. این فستیوال کل دبی را به مرکز خرید تبدیل می کند. علاوه برآن این فستیوال در برگیرنده برنامه های موسیقی , نمایشگاه های هنری و رقص محلی می باشد.