با ما در ارتباط باشید : 22019232 - 021

تور دبی

تور دبی 3 شب و 4 روز

اعتبار از1396/1/23 تا 1396/3/9
قیمت از : 1,394,000 دریافت پکیج


امارت امیرنشین امارات است که باوجود وسعت کم ٧ دبی با بیشترین جمعیت دومین امارت بعد از ابوظبی در بین توانسته جایگاه معتبری را در بین گردشگران بهعنوان یکی از مشهورترین مقاصد سفر بهدست بیاورد. شما در دبی درجه میتوانید ٤٠ تفریح مورد علاقهتان را انجام دهید. مثلاً بعد از آفتاب گرفتن با دما ، میتوانید با هر نوع سلیقهای . سریعاً آبوهوای منطقهی خود را تغییر دهید ، به اسکی رفته و مانند یک هواپیمای سریع السیر از تولیدات ناخالصی این شهر را تشکیل میدهد و درآمد بیشتر دبی از قسمت منطقه آزاد جبل ٪٦ درامد نفت دبی تنها علی و فروش ملک به اتباع خارجی در مناطق آزاد میباشد همچنین پیشرفتهای سریع و عدیده این شهر در فعالیتهای صنایع مختلف توانسته نظر بسیاری از تاجران و فعالان اقتصادی را درزمینه ها و پروژههای متفاوت به این شهر جلب نماید و حال دبی نه تنها جایگاه معتبر تفریحاتی در بین گردشگران دارد، بلکه جزوی از اولین انتخابهای پروژههای تجاری و اقتصادی دنیا نیز میباشد
دمای دبی: . خطی ساحلی احاطهشده در میان بیابانهای امارات، دمای آن میباشد ، اولین تفکر از دبی
درجه را میتوانید تجربه کنید. در این بازهی فصلی آب دریا نیز به ٤٠ شما در دبی هنگام تابستان آب و هوایی با دمای درجه میرسد .البته در این فصل هتلها آب استخرهای خصوصیشان را مقداری پایین میآورند تا گردشگران ٣٧ بتوانند از شنا کردن در یک دمای متعادل لذت ببرند .البته خبر خوب این بازهی فصلی برای گردشگرانی که با قصد خرید میآیند این است که به دلیل گرمای هوا تا نیمه شبهای دیر باز هستند و شما میتوانید از تک تک دقیقههای اردیبهشت ، ماههای آبان، آذر، فروردین ، این سفر استفاده کرده و لذت ببرید .بهترین پیشنهاد زمانی سفر به دبی . درجه با هوایی صاف و معتدل برای تفریح و گشتوگذارمی باشد ٣٠ میباشد که تجربه لذت بخشِ سفری با دمای زیر سفر به دبی در عید بهترین بازه زمانی برای ایرانیان است، همچنین اگر دغدغه مدرسه و دانشگاه ندارید میتوانید از هوای مهر و آبان این شهر لذت ببرید
درجه، هوایی خنک را تجربه میکند اما چه در روز چه در شب هوای دبی سرد ٢٣ تا ١٤ زمستان دبی با میانگین دمای . همراه داشته باشید ، نمیشود. البته ضرری ندارد هنگام سفر در بازه زمانی زمستان لباس گرم نیز واحد پول دبی: درهمی این شهر یکی از زیباترین بناها و جاذبه های گردشگری دبی ٥٠٠ واحد پول دبی درهم میباشد و شما میتوانید بروی اسکناسهای یعنی مسجد جمیرا را ببینید. معماری متفاوت آن با مانور بروی رنگبندی سنگهای این مسجد که بسیار متمایز از هر نوع سنگی میباشد .شما میتوانید در هنگام غروب آفتاب با نورپردازی زیبایی که مخصوص این مسجد طراحی شده، از منظره دلانگیز آن لذت ببرید.
جاذبه های گردشگری دبی : دبی به عنوان یکی از پرمخاطبترین مقاصد گردشگری مکانها و تفریحات بسیاری را برای مسافران خود تدارک دیده که از جالبترین و پربازدیدیترین مکانهای آن میتوان به پیست اسکی سرپوشیده آن اشاره کرد. افتتاح 2005 نفر میباشد که در سال 1500 متر و ظرفیت 85 این مرکز تفریحی سومین پیست سرپوشیده اسکی دنیا با دامنههایی به طول شد .گردشگران میتوانند در تمام طول سال به ورزشهای برفی در این پیست بپردازند. و یا در بزرگترین پارک برف سرپوشیده دنیا برفبازی کنند. همچنین این پیست مجهز به یکی از معروفترین رستورانهای دبی میباشد که شما در طول ورزش و تفریح خود میتوانید در این رستوران به استراحت بپردازید و از غذاهای این رستوران در فضایی متفاوتتر از هوای شهر لذت ببرید. : دبیWild Wadi لذت تفریحی فراموش نشدنی در سرسره که اکثر آن با یکدیگر مرتبط بوده و در امتداد هم دیگر هستند یکی از پرهیجان انگیزهترین پارک آبیهای 20 پارک آبی دبی با بیش از کیلومتر به حالت بی وزنی بدون کوچکترین آسیبی تجربه کنید. طراحی هنرمندانه 80 متری با سرعت 33 دنیا میباشد. شما میتوانید سقوطی این پارک بر اساس افسانه سندباد جایزه بهترین پارک آبی را از انجمن نوآوری در ساخت پارکها را به خود اختصاص داده است.
:تور بالنسواری دبی صحرا را از نگاهی دیگر و بیابانهای عظیم را در زیر پای خود تجربه کنید. تور بالن دبی حس شگفتانگیزی را به شما القا میکند که هیچ کجا نمیتوانید آن را تجربه کنید. این تور شامل هزینه رفت آمد و یک ساعت بالنسواری و نوشیدنی میباشد
باغ میراکل: نوع گل در خود پرورش 45000 متر بیش از 72000بهشتی بهاری را در بیابان های داغ دبی تجربه کنید . باغ میراکل در فضایی به مساحت 2 میدهد . این گل ها به طرز زیبایی آرایش شده اند که فضایی خیره کننده را برای بازدیدکنندگان درست کرده است . باغ میراکل دبی دارای 700000 فاز می باشد که اولین فاز آن شامل مجسمه های گل سه بعدی و پرچم دبی و .. می باشد. که در این فاز توانسته بیش از بازدیدکننده از سراسر دنیا جلب کند . از امکانات این پارک میتوان به پارکینگ های روباز و وی آی پی ،محل بازی کودکان ،کارت هایی برای بازدیدکنندگان دارای معلولیت جسمی و کیوسک ها متنوع اشاره کرد.
هتلهای لوکس دبی هتل مینا سلام:
این هتل در یکی از بهترین ناحیههای منطقه جمیرا قرار گرفته است .فاصله خیلی کم این هتل با مرکز شهر و مهمترین پارک آبی دبی یعنی وایلد وادی باعث محبوبیت بیشتر این هتل شده است. معروفترین رستوران آن، رستوران چینی ست که محبوب مهمانان این هتل میباشد .
چشم انداز اتاقهایی رو به برج العرب و دریا نمایی رؤیایی را در صبح برای مسافران خود درست کرده است. معماری خاص این هتل با سبک خاورمیانه زیبایی خاصی را به این هتل هدیه کرده است. همچنین این هتل با تسهیلات مخصوص برای معلولین طرفداران زیادی را پیدا کرده است
هتل جمیرا بیچ:
معماری خاص این هتل برگرفته از طرح موج دریا واقع در ساحل جمیرا مشهوریت فراوانی را برای این هتل فراهم کرده است. این هتل با بیش اتاق یکی از پر مسافرترین هتلهای دبی به 618 از بیست پنج رستوران، توانسته سلیقههای ملل مختلف را گرد هم دربیاورد. این مجموعه با شمار میرود .
هتل جمیرا بیچ علاوه بر امکانات خاص شامل استخر سونا و زمین تنیس، مرکز بازی پیشرفته و سرگرمکننده را مخصوص کودکان دارد که توجه بسیاری از خانوادهها رو به خود جلب میکند.
برج العرب:
یکی از لوکسترین و گرانترین و مجهزترین هتلهای دنیا است که بسیاری دبی را با نام این هتل میشناسند.اتاقهای این هتل در حد یک خانه لوکس و بسیار بزرگ و مدرن است که بسیاری از اشرافزادگان و ثروتمندان مهمانهای این هتل هستند .این هتل برای استقبال از مسافران خود همیشه یک لیموزین را به فرودگاه میفرستد و از همان ابتدا سفر شما میتوانید از اقامت لوکس و تجملاتی خود لذت ببرید.
 رستورانهای مجلل این هتل علاوه بر غذاهای معروف خود از چشمانداز بینظیر نه تنها کل نقاط دبی بلکه بیکران اقیانوس برخوردار است
هتل کمپینسکی مال آو امارات:
این هتل پنج ستاره مستقیماً به اسکی دبی و به مال آو امارات راه دارد. و حتی برخی از پنجرههای این هتل به اسکی دبی باز میشوند .فاصله این هتل تا فرودگاه حدود یک ربع است و بزرگترین پارک آبی دبی یعنی وایلد وادی بسیار به آن نزدیک است .این هتل تجهیزات بسیاری زمین بازی، اتاق گیم را در بهترین و لوکسترین حالت یک هتل پنج ستاره در ، ازجمله استخر روباز، تجهیزات اسکی، بولینگ، سالن ورزشی، اسپا اختیار مسافران خود قرار میدهد.
نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی
نماینده از سراسر جهان در بهمن هرسال در مرکز ناحیه تجاری 13000 دومین نمایشگاه بزرگ دنیا و بزرگترین کنگره در خاورمیانه با بیش از دبی برگزار میشود. در این نمایشگاه شما هم میتوانید به تجارت بپردازید و هم اطلاعات علمی بسیاری را میتوانید بیاموزید و از همه مهمتر میتوانید معروف ترین بازرگانان و فعالان در این زمینه را در این نمایشگاه ملاقات کنید.
این نمایشگاه بیش از چهار روز برگزار میشود و طیف متفاوتی ازجمله محصولات و تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات تشخیص طبی، فناوریهای فیزیوتراپی و ارتوپدی، کالاها و لوازم مصرفی بیمارستانها، محصولات و خدمات جراحی فناوری اطلاعات و ارتباطات در مراقبتهای بهداشتی، مدیریت تسهیلات، خدمات پزشکی، رادیولوژی، خدمات مشاورهای در مراقبتهای بهداشتی، اشاره کرد.
رویداد عروس دبی:
روز در سال برگزار میشود که مهمترین 4 اگر به دنبال یک ایونت و رویداد جالب هستید، رویداد عروس دبی را از دست ندهید. این رویداد تنها نمایشگاه در صنعت لباس و مراسم عروسی و سبک زندگی به شمار میآید. شما در این رویداد گردهمایی شورانگیز طراحان لباس برجسته بینالمللی ست که آخرین مجموعه خیرهکننده طراحی لباسهای زنانه، لباسهای عروس و شب و همینطور لباسهای سنتی خود را به نمایش میگذارند.
دانستنی های لازم برای سفر به دبی
• خدمات اورژانس: برای ارتباط با پلیس، را شماره گیری کنید 997 و برای آتش نشانی نیز 999 .
• سازمان گردشگری دبی: در همه پاساژهای دبی کیوسک دارد
• کد تلفن: از خارج از کشور است 4 و از داخل کشور 00971 .
• اختلاف ساعت با ایران: نیم ساعت
• مدت پرواز: دقیقه 1:45