خط ویژه : 75104 - 021

تور کوالالامپور لنکاویمجمع الجزایر لنکاوی متشکل از صد جزیره در شمال غربی مالزی ، در محل برخورد تنگه مالاکا با آب های دریای آندامان واقع شده است .نام این مجمع الجزایر "جواهر کده " می باشد که به نام لنکاوی مشهور است . جزیره های لنکاوی مملو ازجنگل های انبوه سرسبزی ست که بعضا غیر قابل سکونت هستند و در گذشتگانی دور محل اقامت بسیاری از دزدان دریایی بوده است . امروزه تعدادی از این جزایر به مکان های پر گردشگری تبدیل شده که بازدیدکنندگان آن به علت دیدن این جزایر زیبا و عجیب به لنکاوی سفر می کنند. بزرگترین جزیره لنکاوی جزیره جالب و افسانه ای پولایو می باشد که نام این مجمع الجزایر از همین جزیره افسانه ای گرفته شده است.

افسانه های عجیب و جالب لنکاوی همینجا پایان نمی یابد. این جزیره تمام جاذبه های اصلی اش ریشه در داستان ها و افسانه هایی ست که نسل به نسل منتقل شده اند که همین حکایات جالب باعث جذب مسافرانی ست در کشف دیدن رموز این جزایر به لنکاوی سفر می کنند . اگر شما به دنبال هیجان هستید میتوانید از غارهای بکر و تماشای خفاش های ساکن آن دیدن کنید و یا پای داستان های مردم محلی لنکاوی درباره خون آشامی های که در جزیره دایانگ زندگی میکنند بنشینید . یکی دیگر از مکان های پربازدید این جزیره آبشار تلاگا توجو است که به باور مردم محلی آن جا زنان نازا را بارور می کند زیراکه یک پری در آنجا استحمام کرده است . علاوه بر اینکه این افسانه ها شما را به دیدن رموز این جزایر جذب میکند ، سواحل زیبای آن ، ماسه های سفید ، آب و هوای معتدل و آبهای کریستالی ، آبشارهای پرخروش و آرامش بخش و سرسبزی های بی انتها نفسی دوباره به شما القا میکند این منطقه یکی از بهترین گزینه های سفری برای به آرامش رسیدن است . اگر شما فردی علاقه مند به کشف طبیعت و مکان های جالب و بکر هستید توصیه عصرپرواز به شما این است که دیدن از جزایر را از دست ندهید .درختان بکر استوایی همیشه بهاری و جنگل های مرطوب و نم همیشگی باران پناهگاهی مطمئن برای حیات وحش و زیست محیط آن فراهم ساخته است .

شما میتوانید در تورهای خود جزیره شرکت کنید و به رقص در جزیره و غواصی و حتی قایق رانی با قایق تفریحی بپردازید و یک روز کامل خود را پر کنید . همچنین در روستای شرقی جزیره لنکاوی با تراموای برقی تا کوه مت سیتکانگ دومین کوه بلند لنکاوی بروید و این طبیعت بکر و زیبا را از زاویه ی دیگر تجربه کنید . شما در این بلندی میتوانید تا انتهای جزیره را به چشم نظاره کنید و عکس های خاطره انگیزی به یادگار بگیرید. البته از اواخر جولای تا اواسط سپتامبر به فعالیت نمیپردازند . اگر علاقه مند به خرید هستید این جزیره یکی از بهترین گزینه های شما خواهد بود زیرا که منطقه آزاد و معاف از هزینه مالیاتی گمرک می باشد .

پیشنهاد عصرپرواز به شما این است که غذاهای دریایی جزیره لنکاوی را به هیچ عنوان از دست ندهید .این جزیره با بهترین مواد اولیه و سرآشپزهای ماهر لذیذترین غذای دریایی را طبخ می کند و چشیدن این مزه های خاطره ای به یادماندنی برای شما به یادگار خواهد گذاشت .

از بهترین رستوران های لنکاوی در شهرک کواه و سنانگ و کوک میتوان نام برد همچنین هتل های لوکس و مجلل این جزیره غذاهای بین المللی از انواع فرهنگ ها سرو می کنند که شما با هر نوع سلیقه ای میتوانید از خوردن غذا در این جزیره لذت ببرید . شما میتوانید با قایق از سرزمین اصلی یا با پرواز مستقیم به لنکاوی سفر کنید .فرودگاه بین المللی لنکاوی در پادانگ ماتسیرات واقع است وشما میتوانید در هتل های 5 ستاره تا مسافرخانه ها و خانه های ییلاقی آرام این منطقه اقامت خوشی را تجربه کنید.

هتل برجایا ،هتل آندامان و هتل ساحلی مریتوس از بهترین هتل های این جزیره هستند .

در این جزیره حمل و نقل بسیار متنوع است شما میتوانید با تاکسی و یا حتی کرایه خودرو تردد کنید و یا برای گشت و گذار در شهر از اسکوتر استفاده کنید . همچنین در تمامی هتل های این منطقه دوچرخه برای اجاره وجود دارد که لحظات خوشی را در هوای جزیره میتوانید تجربه کنید

از مهم ترین بخش این جزیره زیبایی های طبیعی آن است . ساحلی به رنگ مروارید که با شن های سفید کفپوش شده ، آب کریستالی دریا ، و تخته سنگ های جالب آهکی و یا ورزش های مهیج دریایی همه و همه لحظات خاطره انگیزی را برای شما رقم خواهند زند . از معروف ترین سواحل لنکاوی پانتایی سنانگ است که تعدد رستوران های متفاوت و جذاب از ویژگی های این ساحل به شمار میرود همچنین ساحل پانتای تنگاه و پانتای کوک به علت تعدد کم مسافر به این ساحل آرامش نسبی ای در آن حکم فرما است و مکان بسیار خوبی برای رفع خستگی و ریلکس کردن ، است .

اگر طبیعت دوست هستید میتوانید در پارک های حفاظت شده ،تجربه جنگل گردی داشته باشید و در کنار آن از طبیعت های جذاب آبشار تگالا توجو لذت ببرید . جاذبه های دیگری چون شالیزار لامان پادی، میدان عقاب، آکواریوم آندرواترورد و روستاهایی به سبک آسیای جنوب شرق قدیمی برجا باقی مانده اند که ساعات جالبی را در این مناطق میتوانید در این مکان ها بگذرانید و توصیه ما این است که دیدن این مناظر را به هیچ عنوان از دست ندهید . پل هوایی لنکاوی :

یکی از معروف ترین پل های کابلی به ارتفاع 700 متر از سطح دریا و طول 125 متر است که در نزدیکی تله کابین جزیره لنکاوی در غرب مالزی واقع شده می باشد . اگرچه این پل ترسناک به نظر می رسد اما از ایمنی بالایی برخوردار است .بروی پل استراحتگاهی وجود دارد که منظره همیشه سبز آن تصویر دل انگیزی در ذهن شما ثبت خواهد کرد .