هتل پریفرنس هوالینگ تفلیس   Hotels & Preference Hualing Tbilisi

 

پریفرنس هتلی  5 ستاره  درشهر نیو سیتی تفلیس پایتخت  گرجستان  است که به عنوان بهترین و لاکچری ترین هتل کشور گرجستان در سال 2016 انتخاب شده و فاصله  هتل تا ایستگاه مترو وارکینلی 7 دقیقه و فاصله 15 دقیقه ای تا فرودگاه بین المللی شوتا رستاولی  و همچنین فاصله 1.5 کیلومتری  آن تاایستگاه راه آهن مرکزی شهر تفلیس  یکی از ویژگی های ان است.

 

امکانات هتل

هتلی است 10 طبقه و246 واحد که تمام اتاق های هتل دارای  تهویه مطبوع و تلویزیون صفحه تخت 48 اینچ همراه با پخش شبکه های بین المللی و خط مستقیم تلفن  و حمام اختصاصی همراه یا لوازم بهداشتی- دمپایی – حوله تن پوش و سشوار- وان و دوش ایستاده می باشد.  شمامیتوانید از خدمات 24 ساعته مربوط به سرویس دهی داخل اتاق ها استفاده کنید.

رستوران بیچلک در داخل هتل قرار دارد وبا منوی غذاهای محلی و بین المللی آماده پذیرایی است و برای لذت بردن از غذاهای آسیایی به رستوران آنسمبل در نزدیکی هتل  بروید. کافی شاپ کاسی در داخل هتل با داشتن فضای آرام محل مناسبی برای نوشیدن و لذت بردن از ارامش بعد از یک روز شلوغ می باشد.

هتل با داشتن مرکز درمانی پیور و ارايه خدماتی از قبیل : استخر- اسپا همراه با ماساژ و سالن ورزش و بدنسازی  با امکانات ورزشی  فضایی را برای بیرون کردن خستگی روزانه  شما فراهم کرده است.

فاصله هتل تا مرکز خرید استپوینت 5 دقیقه با ماشین و تا کلیسای سینتترینتی 15 دقیقه می باشد.

آدرس هتل پریفرنس تفلیس:

Address: Jozef Pilsudski Avenue, Tbilisi Sea New City, 0152 Tbilisi City, Georgia